Blog > Komentarze do wpisu

Fatum

Siemka, zazwyczaj nie narzekam.Narzekanie to nie dla mnie.Tym razem jest inaczej. I opisze to tutaj na tym blogu, nie dlatego bo szukam waszej litości lub żeby się wygadać.Lecz dlatego bo to co się mi ostatnio przytrafia to jakaś klątwa czy chuj, możliwe jest że to dopiero początek tej klątwy.

Więc słuchajcie , na wakacjach niczego nie potrzebowałem dlaczego ?:

  • gadałem z kumplami
  • miałem czas by jeździć na rowerze
  • harcerstwo
  • pograć z kumplami w gry
  • podróżowałem

Lecz gdy wakacje się skończyły nadszedł 1 wrzesień 2012 , początek szkoły co samo w sobie jest wielkim nieszczęściem. Pani pyta mnie z historii mogła dać mi 4 lub -4 a dała mi marne +3 , potem rozwalił mi się telefon cały do wymiany albo kupić nowy.Tak samo z kartkówki j. angielskiego +3 a nie jebane 4 ! Praca domowa z WOS'U 3 a typek byle co napisał -5 ! 

Tydzień temu mieliśmy we wtorek dwie lekcję WF , co na nich robiliśmy siedzieliśmy i się obijaliśmy zamiast coś robić. Próbowałem rysować,szkicować dupa co chwilę łamał mi się ołówek

Wiem że tego fatum nie jest koniec i będzie coś na pewno gorszego, rok w rok jest tak że coś łamię albo z operuję i nie mogę ćwiczyć na WF.

 

Lecz uspokoić mi się pomaga i zapomnieć o tym mój ostatnio znaleziony anime ! :D

High School DxD

http://www.anime-shinden.info/15583-high-school-dxd-online.html

 

Ten tytuł to mieszanka ecchi, komedii i romansu. Szkoda tylko, że więcej jest odkrytych dekoltów niż prawdziwej miłości. Do tego dorzucono trochę akcji w postaci dynamicznych walk. Twórcy do teraźniejszej Japonii wprowadzili trzy walczące ze sobą rasy: Anioły, Demony i Upadłe Anioły. Hyodo Issei, czyli bohater opowieści, ma na tyle pecha, że na swoją pierwszą w życiu randkę umawia się z przedstawicielką tej ostatniej. Skutkiem owej niewinnej schadzki jest... śmierć chłopaka, oznaczająca dla niego jednak początek nowej przygody, bowiem zostaje przywrócony do życia przez Rias Gremory jako jej nieśmiertelny demon-niewolnik. Issei, zauroczony czerwonowłosą wybawicielką oraz jej niewątpliwymi walorami cielesnymi, przyłącza się do szkolnego Klubu Okultystycznego, w skład którego wchodzi ona, jak również 3 inne demony. Warto dodać iż występuje tutaj motyw gry w szachy - każdy członek klubu reprezentuje inną figurę szachową, co wprowadza elementy taktyczne do potyczek w grupie. Fabuła skupia się na ich walce z kolejnymi przeciwnikami, nie szczędząc nam przy okazji ujęć nagich piersi czy zabawnych sytuacji i dialogów.

Główny bohater to zboczony licealista, pragnący miłosnych przygód. Na szczęście jest on również w miarę rozgarnięty i zabawny, co stanowi jego największy atut. Przewodnicząca Rias oszałamia przede wszystkim wyglądem, jednak autor zadbał też o jej charakter - dziewczyna ma w sobie wiele pozytywnych cech, takich jak dobroć czy troskliwość, a zarazem boryka się z własnymi zmartwieniami i rozterkami. W mojej opinii jest to najbardziej udana postać w tej serii. Spośród reszty członków klubu każdy jest wyrazisty i wnosi coś pozytywnego do historii.

Kreska jest bardzo ładna, a animacja płynna. Żywa muzyka wpada w ucho, jednak nie jest to nic nadzwyczajnego. Godny uwagi jest brak cenzury – zwykle w tego typu seriach na odsłonięcie bielizny czy nagich piersi trzeba czekać do wydania DVD, Highschool DxD jest jednym z nielicznych wyjątków - puszczono je w telewizji w wersji nieocenzurowanej. Dla fanów ecchi ten tytuł jest obowiązkowy, ale jeśli szukacie dobrego romansu, to prawdopodobnie się zawiedziecie.

Według mnie mógł bym takie życie mieć na co dzień mimo iż jest 12 odcinków oglądam to w dzień w dzień. Super moc, ładna kobieta  czego chcieć więcej ? :)

Gdybym miał wybierać

Rzeczywisty realny świat ale wszystko się dobrze jakoś układ (bez magi,demonów,aniołów itp)

lub

 Rzeczywisty świat z tego anime ?

 

Oczywiście że bym wybrał to drugie jak większość pewnie , mam rację ?:)

 

Na razie muszę kończyć trzymajcie się :)

Zapraszam do oglądania !

 

 

 

 

poniedziałek, 08 października 2012, hkarez
Tagi: fatum

Polecane wpisy