Blog > Komentarze do wpisu

Witam Grudzień

Cześć :) Witam was w kolejny zimny grudniowy dzień. Na dworze w końcu śnieg, człowiek po dłuższym wyjściu znów ma ochotę na powrót lata. Kurde jutro mam dwa ważne testy. No ale dobra, dość tego narzekania. Dziś będzie bardzo króciuteńka notatka :) 

Ech ... te moje życie w dalszym ciągu toczy mi się dość rutynowo. Szkoła, znajomi, harcerstwo, komputer, imprezy. Raz na jakiś czas zdarzy się coś niespodziewanego. Ogólnie niby wszystko fajnie, ale brakuje jakiegoś motoru napędowego.Ostatnie dwa tygodnie naprawdę były dość ciekawe i wyjątkowe, no ale trzeba wrócić do rzeczywistości. 

 

Świat mi się zmienia, ale widzę że wszystko idzie w złym kierunku. Życie zrobiło się jakieś bardziej przewidywalne ostatnio. Mniej mnie cieszy. Mam nadzieję, że okres świąteczny który spędzę ze znajomymi i najbliższą rodziną to zmieni. Słuchajcie - spadł śnieg, a nie widziałem jeszcze żadnego dzieciaka lepiącego bałwana igloo czy innego śniegowego gówna. Co do chuja? Za moich czasów szło się w 20 osób i robiło się wielką bitwę na śnieżki i zawsze matka krzyczała po powrocie, że znów się spóźniłem o kilka godzin i że będę przeziębiony bo jestem cały mokry. 

Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkie osoby z którymi ostatnio się tak bardziej trzymałem. To dzięki wam jeszcze nie umarłem z nudów :) Było też parę fajnych momentów które zapamiętam do końca życia ;) Dziękuje wam :*

środa, 12 grudnia 2012, hkarez

Polecane wpisy